Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Darma

Pomysł na biznes

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny. Mam prośbę, żebyście szczerze wyraziły swoją opinię na temat mojego pomysłu na biznes. Od dawna mam w głowie stworzenia miejsca na wsi w zwyczajnym siedlisku (prawie zwyczajnym), do którego każdy mógłby przyjechać odpocząć, napić się soku z warzyw i owoców z ogrodu, wydoić kozy, dzieci mogłyby pobawić się w stodole na sianie z animatorem a rodzice relaks na łące na hamakach w tym czasie lub joga, spacery po polnych drogach. Nie każdy ma babcię na wsi a to by było takie miejsce gdzie każdy mógłby się tak poczuć zawsze kiedy zapragnie. Lokalne przysmaki, może jakieś warsztaty z pieczenia chleba lub pielenie ogródka i zebranie warzyw zebranych do domu. Wspólne robienie przetworów. Możliwość zorganizowania urodzin dla dzieci z animatorem, ognisko, zabawy na sianie, trampolina, gry i zabawy na powietrzu. Co myślicie może wypalić? Czy skorzystałybyście z takiego miejsca? Dodam, że lokalizacja jest na podlasiu. Z góry dziękuję za opinie i rady. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty tu nie pytaj. To tylko wycinek Twojej grupy docelowej. Zasada jest prosta. Dobre miejsce ze szczerymi ludźmi zawsze znajdzie chętnych. Marketing tylko na początku może pomóc. Ale w takich miejscach ważni są ludzie i to oni na dłuższą metę budują wartość. Idź za swoim głosem i działaj. Szkoda czasu na zaniechania.

Swoją drogą polecam zajrzeć sobie tutaj:

https://pepito.pl/pl/menu/dla-animatorow-474.html

Znajdziesz odpowiednie akcesoria i pomoce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi