Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
damian

Tunezja - odeszła w zapomnienie?

Rekomendowane odpowiedzi

Rajskie plaże, zawsze słoneczna pogoda i all inclusie. Niestety, wakacyjny wizerunek Tunezji zniszczyły m.in. rewolucja oraz dwa zamachy w 2015 r. Jak wygląda poziom bezpieczeństwa i czy ten kraj ma szansę wrócić na urlopowe listy przebojów? A może Wy wciąż jeździcie do Tunezji? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam tam jeszcze w 2011 i mimo wszystkich plusów, które wymieniłeś - nie wrócę. Przeraża mnie ten bark bezpieczeństwa, a jednak w wakacje człowiek musi odpocząć, a nie rozglądać się na każdym kroku czy nic się nie dzieje. Mnie ta wizja aż paraliżuje i nie jestem w stanie odważyć się na kolejne wakacje w Tunezji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie MSZ odradza swoim obywatelom spędzania urlopu w tym kraju - ja się stosuję i wybieram inne destynacje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Daria Nowicka a przed zakazem byłaś w Tunezji? Odrzucasz ten kierunek ale go znasz czy odrzucasz, nie znasz i się nie wybierasz? :) Nie prowokuję - jestem ciekawy!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@damian, byłam, widziałam i Tunezja bardzo mi sie podobała (2010 rok) ale teraz jestem mamą i nie zaryzykowałabym zycia czy zdrowia swojego ani rodziny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesują mnie kierunki, w których dbając o swoje bezpieczeństwo wypadałoby siedzieć w hotelu - lubię zwiedzać, poznawać, smakować i czuć się bezpiecznie. Turcję odpuszczam, ale jeśli MSZ uchyli ostrzeżenia - nie wykluczam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tunezji zawsze było dla Polaków (i jest wciąż) tanio. To taki trochę Egipt - lecą CI, którzy marzą o wczasach all inclusive i nie potzrebują wychodzic z hotelu. To nie dla mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie dla mnie, wolę już wybrać polskie morze i czuć się bezpiecznie niż rozglądać się za kolejnymi zagrożeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Daria Nowicka rozumiem choć jak rozmawiam ze znajomymi to twierdzą, że Egipt i Tunezja to właśnie najlepszy kierunek z dzieciakami bo all inclusive nie jest drogie a hotele przyciągają rodziny bogatą ofertą animacji. 

Edytowane przez damian
błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka. No ja nie wiem czy Tunezja zawsze była w modzie. Może w latach 2000 owszem, ale nie dzisiaj. Szczerze mówiąc, nidgy mnie jakoś do tego kraju nie ciągnęło. Zdecydowanie wolalam Egipt, Chorwację, Grecję oraz Turcję, do które bardzo chcę się wybrać zwłaszcza patrząc na oferty last minute https://www.traveligo.pl/last-minute/turcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 043
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×