Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
andziaczek

Wenecja

Rekomendowane odpowiedzi

Planujemy razem z narzeczonym uczcić naszą rocznicę jakimś fajnym wyjazdem - wybór padł na Wenecję, stąd kilka pytań: pojechać z biurem podróży czy na własną rękę? Co warto zobaczyć? Gdzie trzeba zjeść? Będę wdzięczna za wszystkie porady ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, @andziaczek z Krakowa i Warszawy są tanie loty do Wenecji juz od 170 zł w jedną stronę za osobę (super okazja!) w sierpniu a w innych terminach między 200 a 300 zł. Do tego hostel lub air bnb i gwarantuję Ci, że z biurem taniej nie będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post dość stary. Natomiast jeśli ktoś będzie szukał to zapraszam na moją stronę atrakcje i zabytki Wenecji.

Jeśli mogę polecić to lepiej nocować w okolicy lub nawet w Weronie. Jest o wiele taniej niż w Wenecji.

Natomiast jeśli zastanawiacie się, czy warto jechać na 1 dzień? To odpowiem, że tak jeśli nie chce się zwiedzać okolicznych wysp. Najlepiej wybrać się w maju lub październiku. Jest zdecydowanie mniej osób, a pogoda do zwiedzania jest sprzyjająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.07.2020 o 13:51, arturiano napisał:

post dość stary. Natomiast jeśli ktoś będzie szukał to zapraszam na moją stronę atrakcje i zabytki Wenecji.

Jeśli mogę polecić to lepiej nocować w okolicy lub nawet w Weronie. Jest o wiele taniej niż w Wenecji.

Natomiast jeśli zastanawiacie się, czy warto jechać na 1 dzień? To odpowiem, że tak jeśli nie chce się zwiedzać okolicznych wysp. Najlepiej wybrać się w maju lub październiku. Jest zdecydowanie mniej osób, a pogoda do zwiedzania jest sprzyjająca.

Jaki koszt takiej wycieczki ?

----

pompa ciepła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 463
    Tematów
    5 046
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 065
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    rojnenek
    Najnowszy użytkownik
    rojnenek
    Rejestracja
×