Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
anaramowicz

Z jakim biurem podróży na safari?

Rekomendowane odpowiedzi

Polowanie na słonie z aparatem fotograficznym to moje wielkie marzenia. Mam nadzieję je wreszcie spełnić. Czy znacie dobre, solidne, sprawdzone biuro podróży, które organizuje wyjazdy na bezkrwawe safari do Afryki? Czy raczej biura podróży nie mają stricte takiej oferty? Jak to jest? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością biuro Rainbow Tours ma takie wycieczki w ofercie. Poza tym proponuję zajrzęc na stronę africaline.pl. Swoją drogą takie safari to ciekawy pomysł :) Trzymam kciuki za realizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka była, jak widzialam zdjęcia, to dosłownie aż nie chce się wierzyć, ze takie coś istnieje;) coś mega naprawdę. Ale oni akurat organizowali sami, mimo ze ona pracuje w biurze podroży. Powiedziala, ze w dalekie podróże lepiej jest kombnować samemu, bo to naprawdę wychodzi zdecydowanie taniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, taka forma podróżowania/zwiedzania jest właściwie w każdym większym biurze jako wycieczka fakultatywna do wycieczek do Afryki. Można też wybrać się z którymś z butikowych biur - w ofertach VIP mają wycieczki komponowane specjalnie na życzenie klienta i safari z aparatem też zorganizują, ale w wersji VIP to znaczy - bardzo drogo i bardzo indywidualnie. Trzecia opcja to samodzielna podróż, którą podpowiada @Zuzia - je jestem zdecydowanie zwolenniczką tej opcji - ale na nocowanie już bym się nie odważyła, raczej przejazd wypożyczonym w parku narodowym autem plus przewodnik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odwiedzającym Afrykę po raz pierwszy polecam zdecydowanie zorganizowane safari z biurem nawet jeśli to tylko (i aż!) safari z aparatem a nie ze strzelbą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 043
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×