Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Lewmaciej

Rewal- gdzie się zatrzymać?

Rekomendowane odpowiedzi

Polećcie, proszę, nocleg w Rewalu. Najlepiej blisko plaży, w rozsądnej cenie. Raczej kwatera prywatna, a nie wielki hotel. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o kwatery prywatne, to już chcesz teraz rezerwować? w tych zazwyczaj chyba miejsca są dostępne nawet jak rpzyjedziesz w ciemno, co? Zresztą ja nie wiem, bo każdy zawsze mówi ze latem kest taka tragedia jeśli chodzi o noclegi, a ja nigdy w życiu nie rezerwowałam miejsca, a bez problemu w kilka chwil znalazłam noclegi, czy to w hotelu, czy w kwaterach prywatnych. Nie znoszę rezerwować, bo nigdy tak naprawdę nie wiadomo, czy coś w danej chwili za te kilka miesięcy się nie wydarzy. Jak jest pogoda w czasie urlppu, pakujemy rodzinę i po porostu ruszamy. i tak mi najbardziej odpowiada. A wy zawsze rezerwujecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zawsze rezerwuję. Tak się czuję bezpieczniej. Mam dwójkę dzieci i zawsze wcześniej staram się znaleźć idealny nocleg, odpowiadający dzieciom. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Zaloguj się, aby dodać temat  

• Statystyki forum

304
    Tematów
    1 908
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

240
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Kasiaju