Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
mary_lee

Gruzja turystycznie

Rekomendowane odpowiedzi

Gruzja to państwo położone na pograniczu Europy i Azji, na Kaukazie Południowym (Zakaukaziu), wydaje mi się jednak, że trafniej jest umieścić temat w dziale Azja niż Europa. No właśnie - GRuzja to dla Was, podróżnicy, już Europa, czy jeszcze Azja? Jak ją zwiedzaliście? A może dopiero Wam się marzy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to dla mnie duże marzenie. Wydaje mi się, że bardziej to Azja niż Europa. Gruzja to piękne miejsce gotowe do zwiedzenia i poznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjne miejsce. Zbieram żeby się tam wybrać. Mam nadzieje że ten Nowy rok będzie mój. Nie mogę się doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno z moich największych marzeń to właśnie Gruzja. Piękne miejsce do którego często wracam patrząc na zdjęcia jednak nie złożyło się jeszcze żeby pojechać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zwiedzałem i bardzo polecam taka wycieczkę - po niej już nigdy podróże do hoteli all inclusive i luksusów mnie nie nęciły - dzika Gruzja, wycieczka z całą rodzina autem, hotele w których nikt nie mówi po angielsku, czyli wyzwania podróży to jest to! A tak serio - Gruzja to niesamowity kraj, który zachwyca, ale i zaskakuje w wielu kwestiach. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario, chyba mi z nieba spadłeś! Zapytam o parę rzeczy na priv. A przy okazji, może ktoś wie (bo już wiem, że dario podróżował autem) jak szukać tanich lotów do Gruzji? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mario, a jak szukałeś noclegów? ja co prawda nie byłam w Gruzji, ale w Serbii i myślę, że może być podobnie, tzn. że noclegów najlepiej szukać na miejscu – po prostu odwiedzając kolejne hostele, hotele, pensjonaty. Nawet ceny na booking.com są wyższe od tych proponowanych "na żywo". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Z koleżanką organizujemy wyjazdy do Gruzji, jesteśmy doświadczonymi przewodniczkami, od 4 lat pracujemy w branży, a w tym roku zaczynamy tworzyć własne program. Cena super przystępne, programy interesujące, możemy również dostosować się do Waszych zainteresowań. Można pisać maile tu: gruzinskipopolsku@gmail.com albo zerknąć na naszą świeżutką stronę: www.gruzinskipopolsku.com. 
Jesteśmy Gruzinkami, więc znamy Gruzję jak nikt inny :)
Pozdrawiam,
Nini :)

466.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 043
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×