Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Otremba

Sklep internetowy ze sprzętem rowerowym.

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki sklep internetowy ze sprzętem rowerowym polecacie? Zależy mi, żeby był to polski sklep, który wysyła szybko i ma niski koszt wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezmiennie od kilku lat kupuję w centrumrowerowe.pl. Często też zaglądam do decathlonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę nie korzystać ze sklepó internetowych, zbyt wiele razy się naciąłem. Jestem maniakiem rowerowym, więc kupuję dużo i często. Mam tak, że muszę pomacać, obejrzeć, dotknąć zanim kupię. Dlatego jeżdżę do sklepów stacjonarnych, ale jeśli już, to wybieram decathlon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja typowo zamawiam wszystko przez Internet, bo dosłownie nie lubię zakupów tradycyjnych. Jeśli chcesz kupić rower, to może i warto wybrać się do sklepu stacjonaernego, ale zamowić w necie, bo jest zdecydowanie taniej. Ja mogę z przyjemnością polecić sklep https://www.domenasportowa.pl/pol_m_Rowery_Rowery-663.html... Mega kontakt, szybka wysyłak, fachowa pomoc. Swego czasu robiłam opisy do tego sklepu, więc na rowerach chyba się już nieźle znam hehe;)), a potem zamawiałam tam rower miejski i dla siebie i rower dla chrześniaka i powiem Wam że jestem bardzo zadowolona. Co nie wiedziałam, w pełni odpiwiedz na każdą wątpliwość dostałam. Polecam polecam polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem ostatnio rower elektryczny i bardzo mi się spodobał. Fajnie, że w sklepie internetowym mogłem go obejrzeć i zapoznać się z jego specyfikacją. Macie jeszcze jakieś sklepy do polecenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 499
    Tematów
    5 138
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 085
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Frydolinin
    Najnowszy użytkownik
    Frydolinin
    Rejestracja
×