Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Otremba

Neckermann- opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy korzystaliście z usług tego biura? Jakie są Wasze odczucia, opinie? Warto skorzystać z ich usług?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie w necie są różne, raczej tak pośrodku, ale ja korzystałam z ich usług trzy razy i za każdym razem byłam zadowolona. Więc z mojej strony polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy, kto kiedykolwiek przeglądał oferty biur podróży natrafił z pewnością na propozycję wyjazdu z Niemiec. Jak się okazuje oferty last minute na kierunki egzotyczne są dużo bardziej atrakcyjne cenowo w Niemczech niż w polskich biurach podróży a Neckermann w tym przoduje - moja odpowiedź: z Neckermannem fajnie, a nawet tanio jeśli z NIemiec. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@damian, święte słowa! Bardzo często ta sama wycieczka z Neckermannem z Niemiec kosztuje mniej niż z Polski. To nie minus, to fakt na który warto zwrócić uwagę. To na marginesie. A wogóle jakość wycieczek, opieka rezydenta i reszta - jak to w Niemczech na 100% ! POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że z Neckermannem z Polski jechałem dwa razy, z Niemiec raz i zawsze standard super i niemiecki porządek organizacyjny, punktualność rezydenta czy plan wogóle robiły na mnie wrażenie. Pozytywne rzecz jasna :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni mnie raz zawiedli podczas wyjazdu na Korfu, hotel był inny niż ofercie a all inclusive strasznie ubogi, chyba więcej nie zaryzykuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 043
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×