Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Otremba

Gdzie na romantyczny weekend?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie miejsce możecie polecić na romantyczny weekend we dwoje? Szukam ładnego, niewielkiego hotelu w przyjemnych okolicznościach przyrody. Jestem otwarta na wszelkie propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym hotelem na takie wypady jest Gorzelanny w Pokrzywnej. Byłam tam z mężem niezliczoną ilość razy i za każdym razem byliśmy bardzo zadowoleni. Bez zastrzeżeń. Poza tym piękna okolica, góry, dużo jezior.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folwark Łękuk na Mazurach! Polecam w 100%. Spędziliśmy w nim z żoną rocznicę ślubu. Przepiękne miejsce, bardzo ładnie położone, klimatyczne i z dyskretną obsługą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Wielkopolska, to mogę polecić Winnica w Sławie Wielkopolskiej, to jest jakieś 30km od Poznania. Bardzo klimatyczne miejsce, niezwykłe jedzenie, a do tego idealne miejsce dla ludzi którzy kochają rowery, spacery, jezioro itp... Położony z dala od miasta, w pięknym otoczeniu natury, wokół Puszcza Zielonka. Naprawdę warta polecenia opcja dla ludzi którzy kochają naturę w pełni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z żona mamy swoją mała tradycję - spontaniczne, kilkudniowe wyjazdy do dużych miast. City break - to mój sposób na romantyczny weekend. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka

My też lubimy takie wypady, w weekend pojechaliśmy na Mazury, trochę pozwiedzaliśmy, mieliśmy czas na kajaki i w drodze powrotnej zajrzeliśmy do Mazurolandii http://www.mazurolandia.pl/ a to bardzo ciekawe miejsce, jest sporo atrakcji dla każdego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś objazdówka z ofert Aga Travel? Jak szukałem atrakcyjnej oferty na jesienny wypad widziałem sporo ciekawych propozycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsc na spędzenie romantycznego weekendu we dwoje nie brakuje, osobiście polecam Warszawę- wiele atrakcji, zabytków do zwiedzenia plus ten niesamowity klimat stolicy: Pałac Kultury i nauki, Wieżowce :) Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, podobnie jak tańszy i komfortowy nocleg w dogodnej lokalizacji :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 043
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×