Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
PawełK

Jedzenie Sopot

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, Sopot do najtańszych miast nie należy. Za każdą kwaterę trzeba dużo zapłacić, to samo jest z jedzeniem, które nie zawsze jest dobre. Możecie polecić mi jakieś dobre knajpki, restauracje w których dobrze zjem i nie za fortunę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo smakowały mi naleśniki w naleśnikarni Cuda Wianki, a ceny też nie są wygórowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam zachwycona restauracją L'ENtre Villes przy al. Niepodległości - przepiękne wnętrze, a jedzenie przepyszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy w Sopocie nie byłam, ale jadę niedługo do Gdyni ponownie i też chcemy w końcu wybrać się na słynne molo. Z przyjemnością dowiem się, gdzie w pobliżu zjemy jakiś pyszny obiad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Stacji Sopot mają przepyszne sałatki i jeszcze fajne jest to, że restauracja jest oddalona od tłumów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie w Sopocie, ale bardzo niedaleko w Gdańsku - restauracja w domu przy plaży Lido. Do morza sto metrów, a tam bez zgiełku ze smaczną kuchnią http://www.lido-gdansk.pl/restauracja/o-restauracji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno znajdzie się coś tańszego, jeśli poszuka się dokładniej. Jeżeli jednak wszystko by zawiodło, można w ostateczności pójść zjeść w jakimś fastfoodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, jeżeli chodzi o pizzę, to mogę polecić Dominium. Ja wprawdzie na co dzień zamawiam z tego https://www.pizzadominium.pl/lokale/poznan-c-h-avenida lokalu, bo mam po prostu najbliżej, ale wiem, że mają też lokal w Gdańsku, bo byłem tam na urlopie z rodziną.  Nie wiem, jaką pizzę lubicie, ale wybór różnych wariantów jest naprawdę szeroki. Przy okazji polecam sprawdzić pozycję w menu o nazwie AMERICANA, mnie osobiście to połączenie pieczonej wołowiny, boczku oraz mozzarelli bardzo przypadło do gustu. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia turecka jest pełna bogactwa smaków, aromatów i różnorodnych dań, które odzwierciedlają długą historię i kulturowe wpływy regionu. Charakteryzuje się ona różnorodnością składników, technik gotowania oraz wpływem kuchni wschodnich i zachodnich tradycji. Kuchnia turecka oferuje szeroki wybór dań mięsnych, warzywnych, zupy, przekąsek i słodkości. Od popularnego kebaba po bogatą w smaki meze (przekąski), każdy znajdzie coś dla siebie. Turecka kuchnia często korzysta z lokalnych i sezonowych składników, co przekłada się na świeżość i intensywność smaków. Warzywa, owoce, zioła oraz świeże mięso są powszechnie używane. Turecka kuchnia jest znana z bogactwa przypraw, które nadają potrawom ich charakterystyczny smak i aromat. Często używane przyprawy to np. papryka, kumin, mielony kminek, sól, pieprz, cynamon i ziarna sezamu.  https://www.skoma.club/post/charakterystyka-kuchni-tureckiej-kompendium-wiedzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 043
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×