Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
annakowalska

Villa Colis(Olchowiec)

Rekomendowane odpowiedzi

Gorąco polecam pobyt w Villi Collis,która położona jest w miejscowości Olchowiec w Bieszczadach .Przepiękny widok z okien na góry i malownicze jezioro.Pokoje zadbane i czyściutkie,domowa atmosfera,smaczne jedzenie i moc atrakcji.Chce się wracać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak. Ja też tam byłam z rodzinką i jestem zachwycona tym miejscem a szczególnie tymi widokami z okna. Patrząc na góry nawet bez wychodzenia z domu można już mega się naładować. Oby więcej takich miejsc, bo oni wiedzą co robić, by klient był zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając różne oferty na urlop wakacyjny własnie trafiłam na stronę tego hotelu :) Oferta wygląda obiecująco dlatego zdecydowałam się :) Jadę z rodziną i mam nadzieje, że będę tak samo zadowolona z pobytu jak Wy! Najbardziej czekam na spa a mąż na skorzystanie z grilla i wędzarni :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne miejsce, ośrodek wspaniały, jedzenie i obsługa Collis super! Można tam naładować się pozytywnie. Widoki są kapitalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość janina

Cisz, spokój, piękne widoki, obsługa wspaniała. A przede wszystkim nie wpuszczają gości z zewnątrz, musisz być gościem hotelu i korzystasz ze wszystkiego...to dobre podejście, ja czułam się wspaniale 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się tam bardzo podobało. Świetne miejsce dla miłośników wędkowania i rowerowych wycieczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam nie można się nudzić. Lubię rowery, a jest tam gdzie jeździć. Jest prywatna plaża, gdzie możesz wylegiwać się na słońcu, popływać motorówką, jachtem albo rowerem wodnym. Chodziłam na fitness, masaże, to dopiero relaks! Wieczory na tarasie widokowym, hmmm bomba! Szkoda tylko, że czas tak szybko ucieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zuza nieźle! Ta prywatna plaża szczególnie mi się podoba :) Byle pogoda była i klasyczny smażyng gwarantowany :) Poza Spa, w którym już jestem myślami, drink z palemką, dobra książka, widok na góry :) Czego chcieć więcej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałam,że najlepiej jest wypoczywać w miejscowościach nadmorskich.Byłam już w Łebie.Ustce i Pobierowie.Fajnie jest tylko w sezonie letnim.Byłam negatywnie nastawiona do gór,ze względu na  wspinanie się na  górskie szlaki,ale za namową znajomych zdecydowałam wybrać się do Olchowca i nie żałuję.tego wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam dokładnie tak samo :) Jednak czytając ofertę na stronie w Villi nawet Ci co lubią góry ale nie koniecznie wysiłek fizyczny znajdą coś dla siebie :) Nie mogę się doczekać wyjazdu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

happiness75  do Olchowca wybrałam się po długo wyczekiwanym urlopie (za namową koleżanki), zmęczona pracą w biurze - wielogodzinnym siedzeniu przy komputerze głównie korzystałam z zabiegów odprężających oraz spa. Mimo, że wróciłam stamtąd miesiąc temu do tej pory czuję się odprężenie, które mam nadzieję, że szybko nie minie. 

Oczywiście atrakcji jest od groma, ale każdy wybiera to, na czym mu najbardziej zależy.

Osobiście bardzo polecam to miejsce i jeśli tylko będzie taka możliwość będę tam wracać, bo naprawdę warto.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są tam jakieś atrakcje dla dzieci, na terenie ośrodka i poza nim? Będę wdzięczna za info. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego,co wiem to na terenie Villi Collis jest plac zabaw dla dzieci,domek do zabaw.Jest możliwość skorzystania z trampoliny,można pograć  w koszykówkę. No i jeszcze jezioro i plaża w pobliżu hotelu-warto skorzystać z tych wszystkich atrakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnogość atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych przekonało mnie do Villi Collis :) Jednak nie wypada siedzieć tylko w czterech, nawet super wypasionych ścianach, może warto coś zobaczyć poza hotelem? Polecicie jakieś miejsca do obejrzenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam w sobie Collis jest rewelacyjny ale rzeczywiście trzeba się przewietrzyć. Bardzo lubiłam spędzać czas na spacerach w wąwozie. Piękne widoki! Są tam ławeczki, można odpocząć, a potem zejść do jeziora. Po takiej wycieczce wspaniale wrócić  do hotelu i z drineczkiem posiedzieć na tarasie. Już mi tęskno! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.03.2018 o 09:36, Zuza20 napisał:

Tam nie można się nudzić. Lubię rowery, a jest tam gdzie jeździć. Jest prywatna plaża, gdzie możesz wylegiwać się na słońcu, popływać motorówką, jachtem albo rowerem wodnym. Chodziłam na fitness, masaże, to dopiero relaks! Wieczory na tarasie widokowym, hmmm bomba! Szkoda tylko, że czas tak szybko ucieka.

Zuza,ta prywatna plaża jest fajną opcją-nie musisz leżeć jak jakieś ściśnięte śledzie w puszcze(w sezonie nad morzem trudno na plaży jest znaleźć jakieś wolniejsze miejsce)i nie musisz obawiać się,czy ktoś nadepnie na koc czy ręcznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 043
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×