Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Anifani

ekstremalna podróż

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka była Wasza najbardziej ekstremalna podróż? Taka np. pod namiotem, z plecakiem, bez wygód typu prysznic itp? Lubicie takie przygody czy raczej wolicie wakacje w luksusowym miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za czasów studenckich wybraliśmy się z kolegami stopem do Szczyrku - świetnie wspominam samą podróż jak i pobyt tam. Nie mieliśmy dużo pieniędzy, więc postawiliśmy na nocleg pod namiotem. Zarabialiśmy śpiewając i grając na gitarze w najbardziej zatłoczonych miejscach, a to co zebraliśmy szło na jedzenie. Świetna przygoda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu wybrałam się wtedy jeszcze z narzeczonym, a teraz już mężem, w podróż stopem, z plecakami na plecach wzdłuż wybrzeża Francji :) To była podróż życia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ekstremalna to była moja podróż na Woodstock, gdy miałam 16 (tak!) lat pociągiem bez drzwi z pijanymi dzieciakami. Nawet Kambodża i Laos nie pobiły tego ekstremum! :D

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha też pamiętam swoje podróże na Woodstock! Od 15 roku życia zabierał mnie starszy brat, jeździliśmy pociągiem albo stopem i było wspaniale!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej podróżnicy i miłośnicy wakacji! Chciałabym się podzielić przydatną informacją dla tych z Was, którzy planują wyjazd z Polski na Fuerteventurę. Na stronie https://relaksuj.pl/ile-trwa-lot-z-polski-na-fuerteventure-sprawdzamy/ znajdziecie odpowiedź na pytanie, ile trwa lot z Polski na to piękne hiszpańskie wybrzeże. Fuerteventura to wspaniała destynacja, a jeśli marzycie o spędzeniu tam niezapomnianych wakacji, z pewnością będziecie chcieli zorientować się, jak długo potrwa Wasza podróż. Artykuł na tej stronie dostarcza praktycznych informacji, które mogą pomóc Wam lepiej zaplanować czas podróży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 463
    Tematów
    5 048
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 065
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    rojnenek
    Najnowszy użytkownik
    rojnenek
    Rejestracja
×