Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Tamara Gd.

piękne miejsce

Rekomendowane odpowiedzi

Fantastycznie wspominam zeszłoroczne wakacje w Międzywodziu. Wielkim plusem jest na pewno fakt, że jest to niewielka miejscowość, turystów nie ma zbyt wielu i można tutaj jeszcze znaleźć ładne, puste plaże, co jest ostatnio rzadkością. Kąpielisko na wyspie Wolin jest przepięknym miejscem i na pewno warto je odwiedzić, ale to właśnie tutaj gromadzi się najwięcej turystów. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo szukałam miejsca nad morzem gdzie nie będzie tłumów, porozstawianych parawanów latem i walki o skrawek plaży. Dzięki Tobie chyba w końcu znalazłam! Na pewno się tam wybiorę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też raz tam byłam i to prawda co mowi osoba u góry. Tam jest tak cicho, tak spokojnie, że aż niemożliwe się wydaje, ze to Morze Bałtyckie. Szok dosłownie. Ale dla mnie trochę za nudno. Ja może i nie lubię tłumów, męczy mnie nadmiar ludzi, ale mimo wszystko wakacje to musi być też i trochę atrakcji, a tam to za bardzo ich nie ma. no ale każdy lubi coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak! Międzywodzie jest piękne i wyjątkowo urokliwe. Czysto, nie ma tłumów i piękne krajobrazy. Nie jest tak przereklamowane jak inne popularne nadmorskie miejscowości. W dodatku mają bardzo dobre hotele. My ostatnio nocowaliśmy w Marena Wellness & Spa, który jest bardzo polecany w internecie. Genialnie położony, w otoczeniu natury, a w samym hotelu warunki były bardzo dobre. Myślę, że na pochwałę zasługuje basen i strefa saun. Osoby, które przykładają dużą wagę do jedzenia też nie będą zawiedzione. Więc naprawdę polecam. 

Edytowane przez Adele12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, jeśli ktoś chce naprawdę wypocząć to powinien unikać stricte turystycznych miejscowości. Tłumy, hałas, ciężko znaleźć wolne miejsce nie tylko na plaży, ale i w hotelu, nie wspominając już o bardzo wygórowanych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 043
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×