Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Tamara Gd.

Niedocenianie Świętokrzyskie.

Rekomendowane odpowiedzi

Góry Świętokrzyskie wydają się być bardzo niedoceniane, a to przecież najstarsze góry w Polsce, przepiękne i zdecydowanie mniej trudne do zdobycie niż Tatry czy Karkonosze. Ja uwielbiam jeździć w te góry i mimo że Tatry są moją wielką miłością, to Świętokrzystkie lubię za ich klimat i piękną przyrodę. Był ktoś z Was jedyś w Górach Świętokrzyskich? Za co najbardziej lubicie te góry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że byłam tam jeszcze na wycieczce klasowej z liceum i bardzo fajnie wspominam to miejsce - ma swój niepowtarzalny urok, a jaskinią Raj byłam zachwycona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, jaskinia Raj to prawdziwy cud natury. Ja też mam wrażenie, że Świętokrzyskie są niedoceniane i są raczej punkem docelowym wycieczek szkolnych, tymczasem są to przepiękne tereny i warto jeździć tam z rodziną lub samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚć

Ja szczerze polecam Góry Świętokrzyskie. Byłam w ubiegłym roku na feriach z dzieckiem w Kompleksie Świętokrzyska Polana i było fantastycznie. Spokojna okolica, bardzo przyjemne domki noclegowe, posiłki smaczne i dużo atrakcji, w tym oceanarium czy park miniatur. W tym roku postanowiłam zrezygnować z przedświątecznej gorączki i wybieram się z rodziną na okres Bożego Narodzenia. Gdyby ktoś chciał spędzić czas równie miło jak ja, podsyłam linka http://swietokrzyskapolana.pl/pakiety-pobytowe/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, Góry Świętokrzyskie są zdecydowanie za mało doceniane i znane w Polskiej turystyce. Na pewno warto by było to zmienić i trochę je spopularyzować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 461
    Tematów
    5 043
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 064
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    Gilbertow51
    Najnowszy użytkownik
    Gilbertow51
    Rejestracja
×