Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl
Zaloguj się, aby dodać temat  
Daria Nowicka

tanie nocowanie w dużych miastach

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie tanio spać w dużych europejskich miastach? Hostele? Hotele? A może airbnb? Szukacie sami, przez strony internetowe miejsc czy może w wyszukiwarkach taniego nocowania? Ja zwykle sypiam w hostelach - w Barcelonie hostel dla 2 osób wyszedł mnie prawie 50% taniej niż najtańsza opcja w airbnb! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hostele są najlepsze i najtańsze. Wszystko zależy czy jedziesz z paczką przyjaciół czy z rodziną. Zawsze szukam przez wyszukiwarki internetowe. Jeszcze nigdy sie nie zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze szukam przez wyszukiwarki internetowe i zawsze uda mi się znaleźć coś taniego w dobrej lokalizacji. Na wakacje jeździmy stałą, dużą ekipą, szukamy czegoś wcześniej i nigdy nie było problemów z noclegiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie najczęsciej zamawiacie noclegi?? koleżanka mowi ze tylko i wyłącznie booking. najlepiej i najbardziej trafione. a jakie są wasze wrażenia? poszukujecie na własną rękę? Korzystacie  ztakich rozwiązań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Voyo
W dniu 2.01.2018 o 13:41, Daria Nowicka napisał:

A może airbnb?

Co to jest te airbnb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z airbnb dość często, ale pod jednym warunkiem - tylko jeśli jedziemy z grupą ludzi, którzy się ludzi i chcą mieszkać razem i razem dzielić obowiązki wspólnego mieszkania - w odróżnieniu od hoteli i hosteli tu nie ma opcji, że ktoś posprząta w pokoju, zaścieli łóżka itd. :) Jeszcze jedno - z cenami różnie bywa, ale ogólnie AirBnb moim zdaniem się opłaca własnie wtedy gdy wynajmuje grupa ludzi, na przykład jeśli wynajmujesz mieszkanie w kilka osób, koszty wychodzą dużo mniejsze niż w hotelu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gość Voyo, dzięki Air można wynająć mieszkanie lub dom (!), bezpośrednio od ich właścicieli. Plusy i minusy świetnie opisała autorka jednego z blogów: 

 https://duze-podroze.pl/airbnb-plusy-minusy-i-szczera-opinia/

Ja osobiście często korzystam z tej opcji i @mary_lee ma rację - głównie gdy podróżujemy z dużą ekipą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AirBnb pozwala też oszczędzić na jedzeniu w knajpach. Wynajmując hotel zwykle je się dwa-trzy posiłki w restauracjach, a w mieszkaniu można sobie coś czasem ugotować, korzystając z lokalnych ryneczków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia76

Nie ma zasady, trzeba sprawdzać i polować na okazje. W Pradze hostel nawet na 5 osób w centrum był tańszy niż mieszkanie z Airbnb na obrzeżach, w Barcelonie tańsza opcja był hostel tuż przy metrze, w Mediolanie Airbnb było zdecydowanie najtańsze i najsensowniejsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby dodać temat  

  • Statystyki forum

    1 510
    Tematów
    5 161
    Odpowiedzi
  • Statystyki użytkowników

    1 093
    Użytkowników
    9 426
    Najwięcej online
    GarciaSarai
    Najnowszy użytkownik
    GarciaSarai
    Rejestracja
×