Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 2018.04.13 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  Niedawno miałam okazję pierwszy raz w Toruniu. To miasto jest piękne i zdecydowanie polecam wizytę tutaj. Zachwyci każdego!
 2. 1 punkt
  Wakacje typu all inclusive stają się coraz bardziej popularne wśród turystów, dla niektórych to must have, dla innych okropieństwo. Różne opinie przeplatają się na tym forum. Jak wszystko taka forma wakacji oprócz wielu zalet, posiada również pewne wady. Jakie zalety? Jakie wady> Kto kocha? Kto nienawidzi? Nie walczymy na argumenty - wypisujemy punkty i opinie. Otwieram temat
 3. 1 punkt
  14.04.2018 około godziny 4 rano USA i jej sojusznicy wystrzelili około 100 rakiet na 3 cele w Syrii. Dlaczego jeszcze niedawno prezydent Trump mówił o wycofaniu się wojsk USA z Syrii i pokój był na prawdę blisko a potem niby Baszszar al-Asad miał użyć broni chemicznej u siebie niwecząc plany pokojowe? Czy Zachód jest na tyle naiwny żeby wciąż ogłupiać opinie publiczną? Brzmi nieprawdopodobnie i wskazuje na kolejny false flag rządów zainteresowanych tym aby w Syrii nigdy nie było pokoju i silnego państwa. Nalot poparły takie państwa: - United States - United Kingdom - France - Germany - Turkey - Saudi Arabia - Qatar - Canada - Japan - Australia - Israel Te państwa są przeciwko interwencji w Syrii: - Syrian regime - Russia - Iran - China Obecne czasy przypominają to co działo się przed i w czasie II wojny światowej - Polską tak jak i dzisiaj Syrią nikt się nie interesuje i nikt nie słucha co sami Syryjczycy mówią i chcą - przecież to atak na ich suwerenne państwo. Choć wojna przebiega zupełnie inaczej i już nie na terytorium Europy to jednak tak naprawdę nic się nie robi aby konflikt zakończyć i oddać władzę Syrii. Pamiętamy że w Polsce najpierw zdrada Zachodu w Jałcie w lutym 1945 roku a potem w referendum w 1946 komuniści sfałszowali wyniki ustanawiając komunę i niewolę Polski przez kolejne 45 lat. W Syrii zginęło pół miliona osób a 11 milionów wyemigrowało. Wojna od lat jest sponsorowana przez zainteresowane kraje. Jak było w przypadku Libii i Iraku? Wszyscy jeszcze pamiętamy. Do dzisiaj te kraje nie podniosły się ze zniszczeń. Przyczyny napaści Iraku - broni masowej zagłady nigdy nie znaleziono. Jedyne co zyskał zachód to kontrolę nad ropą Iraku i Libii. Czy teraz też chodzi o złoża gazu i ropy Syrii? Tak ale nie tylko. Syria jest oknem na Europę przez Turcję. Kto kontroluję ten kraj może kontrolować ropociagi i gazociągi z krajów Północnej Afryki i obfitującego w naturalne złoża ropy i gazu Półwyspu Arabskiego z Arabia Saudyjską i Katarem na czele. I o to przede wszystkim chodzi. Niestety o pokój tutaj trudno a i Biblia opisuje upadek Damaszku w 17 księdze Izajasza "Oto Damaszek przestanie być miastem, a stanie się kupą gruzów. Opuszczone są na zawsze jego miasta, przypadną trzodom; te będą leżeć, a nikt nie będzie ich płoszył" Możni tego świata nigdy nie działają dla dobra człowieka a tylko dla własnych korzyści. Pozostaje modlitwa i życzenia pokoju dla naszych braci w Syrii.
 4. 1 punkt
  Geotermia już w Toruniu działa? Pytam bo to ciekawy projekt...
 5. 1 punkt
  Moja koleżanka była, jak widzialam zdjęcia, to dosłownie aż nie chce się wierzyć, ze takie coś istnieje;) coś mega naprawdę. Ale oni akurat organizowali sami, mimo ze ona pracuje w biurze podroży. Powiedziala, ze w dalekie podróże lepiej jest kombnować samemu, bo to naprawdę wychodzi zdecydowanie taniej.
 6. 1 punkt
  ja Tajlandia. Moje marzenie, które bardzo chcialabym spełnić, ale na tę chwilę jeszcze poza moim zasięgiem finansowym. Podobno życie tam w sensie hotele, jedzenie, atrakcje nie są drogie, tylko ten przelot. To prawda?
 7. 1 punkt
  to prawda, Aqua Park Suwałki mega miejsce, w którym każdy znajdzie coś fajnego dla siebie. Wiele jest ogólnie w całej Polsce rewelacyjnych aquaparków, wartych polecenia. Jak jeszcze nie miałam dziecka, z mężem jeździliśmy po całej Polsce i właśnie na aquaparki stawialiśmy. Wiele fajnych, wiele przereklamowanych, niektóre calkowte niewypały. Ale pamiętam pierwszy basen za dzieciaka- w Lesznie. Zawsze jeździliśmy tam z klasą. Teraz to jest już powojenny zabytek haha. działa, ale w porównaniu z tym, co w ciągu ostatnicj 20 lat powstało, masakra. a za dzieciaka dla nas to była taka atrakcja, i takie wielkie WOW> Jak się mowilo jedziemy do Leszna na basen, każdy nam zazdrościł. hihi
 8. 1 punkt
  Trasę Giżycko-Mikołajki znam już na pamięć, a mimo to za każdym razem mnie zachwyca. Lubię takie aktywne spędzanie czasu!
 9. 1 punkt
  Ja też uwielbiam decathlon. Kupuję zarówno w sklepie stacjonarnym, jak również i online. Wybieram tam sprzęty na wyjazd, buty do biegania, jak również i różnorodne akcesoria do ćwiczeń. zawsze jestem z nich w pełni zadowolona. A jeśli chodzi o ceny, są one stosunkowo atrakcyjne, w porównaniu z innymi miejscami, dlatego też myślę, że każdy wybierając ten sklep, będzie w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany dobrym wyborem.
 10. 1 punkt
  Ja włochy. Od dziecka marzę by tam się znaleźć, by mieć kasę, aby podróżować po Włoszech, zwiedzać różne miejsca, jeść te cudowności, jakie podobno we Włoszech cudowne. Jeszcze trochę może i moje marzenia się spełnią. Trzeba tylko dobrze odkladać;) Ale jak to zrobić, jak stale jakieś wydatki;(
 11. 1 punkt
  Jak dobrze, że trafiłam na ten temat! Takie kompendium wiedzy bardzo mi się przyda teraz, bo już od miesięcy czyhamy na tanie bilety do Hiszpanii. Dzięki!
 12. 1 punkt
  Kocham Czechy dzięki muzyce Nohavicy i książkom Szczygła. W Pradze bywam od lat przynajmniej raz w roku i zawsze odwiedzam knajpkę Staré časy - mistrzostwo świata dla fanów kulinariów made in Czech.
 13. 1 punkt
  A może jakaś wyspa? Nie wiem jak z Maltą na przykład? Może tam pod namiot.
×