Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 2018.06.22 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  Zaginiony bagaż. Gdzie się zgłosić? Co ze sobą zabrać? Czego można oczekiwać od przewoźnika? Czy i na jakie odszkodowanie za opóźniony bagaż lotniczy można liczyć?
 2. 1 punkt
  @zygmunt.korbackiwarto skorzystać z konsultacji w poradni medycyny podróży, aby uzyskać informacje o sytuacji zdrowotnej w tym rejonie świata.
 3. 1 punkt
  „Jak co roku w Chałupach, gdy zaczyna się upał, słychać wielki szum. Można spotkać golasa jak na plaży w Mombassa. Golców cały tłum. Znów się będą rozbierać, Miss Natura wybierać. Przez wieś przeszedł dreszcz. W krzakach siedzą tekstylni, gryzą palce bezsilni. Zaklinają deszcz” – kto nie zna tych słów?
 4. 1 punkt
  Super! Szukałam takiego tematu!
 5. 1 punkt
  Ważność konta jest na rok od zakupu. Lub jeśli ma się kartę Citibank Wizz, to wówczas nie płaci się abonamentu i konto jest ważne tak długo, jak długo ma się kartę.
 6. 1 punkt
  Tu jest też świetna baza: https://www.fly4free.pl/tanie-loty/kierunek-miesiaca/niemieckie-parki-rozrywki/ My osobiście byliśmy w Tropical Island - dla dzieci raj, dla dorosłych - raj. Polecam.
 7. 1 punkt
  Hej, pomyślałam, że komuś może się przydać taka oferta: https://www.fly4free.pl/islandia-na-wakacje-za-328-pln/ @mary_lee?!
 8. 1 punkt
  Mi się marzy Norwegia i słynne fiordy. Ostatnio nawet poznałam w pociągu ludzi mieszkających tam na stałe (akurat wracali z odwiedzin w Polsce), mieszkają tam 5 lat i mówili, że cały czas są pod ogromnym wrażeniem krajobrazu - do tego nie da się po prostu przyzwyczaić i wcale im się nie dziwie!
×