Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl

marzuna

Members
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. marzuna

  krypto

  Cześć, czy macie jakieś historie związane z kryptowalutami? Ja zastanawiam się nad kursami konkretnych kryptowalut, a aktualnie śledzę https://www.fxmag.pl/kryptowaluty/polkadot . Wiecie jak ma się ta waluta? Zawsze warto śledzić informacje, które nas interesują, a ja trafiłam na stronę, która przelicza kryptowaluty na inne. Teraz wiem jak wygląda sytuacja moich finansów.
 2. marzuna

  baza firm

  Bazy firm brzmią ciekawie, ja staram się nawiązać współpracę z firmami, które zajmują się ekonomią i mają doświadczenie w inwestowaniu, ponieważ mam swój projekt, który chcę zrealizować w związku z wydarzeniami ekonomicznymi. Czy wasze firmy prowadzą kalendarze ekonomiczne i śledzą kalendarze walutowe? https://www.kursy-kryptowalut.pl/kalendarz-ekonomiczny-jak-korzystac-z-kalendarz-co-zawiera-kalendarz-ekonomiczny/ Co zawiera taki kalendarz?
 3. marzuna

  DCA

  Dobry wieczór. Coraz bardziej interesuje się inwestowaniem, ponieważ niedawno rozpoczęłam pracę związaną z ekonomią. Poznaję wiele nowych i ciekawych terminów, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Piszę wiele artykułów dotyczących finansów i ostatnio przypadł mi temat związany z DCA, czyli Dollar Cost Averaging,a dokładniej średniowartościowa cena dolara. https://www.fxmag.pl/co-to-jest/dca Warto spojrzeć.
 4. marzuna

  szkolenie

  A jak już o szkoleniach mowa to może macie do polecenia jakieś szkolenia lub kursy dotyczące inwestowania? Trochę czytam i doszkalam się w domu, ale i tak uważam, że człowiek najbardziej uczy się od innych osób, dlatego chcę spotykac się z ludźmi, którzy mają podobny krąg zainteresowań do mnie. https://www.fxmag.pl/co-to-jest/trading Chcę poruszać np. takie tematy jak trading.
 5. marzuna

  kiedy jechać do włoch?

  Zastanawiam się kiedy pojechać do Włoch czy w ogóle za granicę, bo rozważam kiedy będzie najkorzystniejszy kurs euro. Marzyło mi się zawsze wyjechać na sylwestra, jednak nie wiem czy bardziej będzie mi się opłacał wyjazd w późniejszej części roku. https://www.fxmag.pl/co-to-jest/kurs-euro-prognoza-na-jutro Warto śledzić informacje, które rozważają o prognozach wartości euro?
 6. marzuna

  waluty

  Dzień dobry, jak wyglądają obecne kursy walut? Zastanawiam się nad tym jak wyglądają obecnie inwestycje w inne waluty tak, by zaowocowały i opłacały się w przyszłości. Uważam, że warto nadrabiać najnowsze informacje takie jak kursy walutowe, by wiedzieć jaka inwestycja będzie dla najbardziej korzystna. https://www.fxmag.pl/co-to-jest/aktualne-kursy-walut Jakie macie podejście do takich inwestycji? Warto próbować?
 7. marzuna

  Kurs na szybko dla pracownika

  Cześć. Dokształcanie pracownika powinno mieć bardzo istotną kwestię w życiu każdej firmy oraz jej rozwoju. Mało kto wie, że inwestycja w pracownika zwróci się ze zdwojoną mocą. Nie chodzi tylko o zdobytą wiedzę, ale o docenienie go. Uważam, że warto wysyłąć na szkolenia, które są przyszłościowe, czyli m.in. związanych z inwestycjami. https://www.investing-in-stocks.com/ Wysyłacie pracowników na szkolenia?
 8. marzuna

  metale przemysłowe

  Cześć, planuję wiele współprac na nowy rok. Mam firmę logistyczną i zalezy mi na tym, by rozejrzeć się na rynku metali przemysłowych. Staram się śledzić na bieżąco informacje o nich, dlatego stwierdziłam, ze może warto podyskutować z kimś na ten temat. Co myślicie o cenach metali przemysłowych i ich prognozach na nowy rok ? https://www.fxmag.pl/co-to-jest/cynk-zelazo-olow-polaczenie Jak myślicie, warto inwestować w takie współprace? Czy takie koszta zwrócą się w niewielkiej firmie? Jak myślicie?
 9. marzuna

  Kanada - skad i jak tanio przyleciec

  Zastanawiam się nad podróżowaniem. Chcę wyjechać do USA, jednak obserwuję ceny, które mnie przerażają. Czy waszym zdaniem jest szansa, że dolar będzie tańszy w przyszłym roku? Chcę pojechać w dobrym czasie, by nie wydać większości swoich odłożonych oszczędności. https://www.fxmag.pl/co-to-jest/dlaczego-kurs-dolara-rosniefxmag.pl/co-to-jest/kurs-dolara-prognoza-na-rok-2023 Jakie macie do tego podejście? Jak to będzie wyglądało waszym zdaniem w 2023?
 10. Cześć, jakie macie podejście do inwestowania? Wiem, że wiele osób się boi, szczególnie osoby, które są już po 40 roku życia, są mniej skore, by ryzykować albo zagłębiać się w dokładniejsze informacje. Ja jestem po 30tym roku życia i uważam, że właśnie teraz jest mój czas na uzyskanie największej ilości wiedzy. Jak działają kontrakty terminowe waszym zdaniem? Jak inwestować w kontrakty terminowe futures, forward? https://www.bankujesz.pl/kontrakty-terminowe-czym-sa-jak-dzialaja-jak-inwestowac-w-kontrakty-terminowe-futures-forward/ Jestem ciekaw waszego zdania.
 11. Dzień dobry, jakie jest wasze podejście do inwestowania? Jak udaje wam się podejmować tak poważne decyzje? Chciałabym być bardziej pewna swoich decyzji i częsciej je podejmować, ponieważ wiele z nich tracę przez to, że się boję i zbyt długo się nad nimi zastanawiam. Szczególnie inwestowanie na giełdzie jest dla mnie problematyczne. Czym kierujecie się przy inwestycjach? http://www.cenadolara.pl/aspekt-psychologii-inwestowania-a-efekt-zakotwiczania-czym-jest-psychologia-inwestowania-jak-zrozumiec-i-dobrze-wykorzystac-znajomosc-psychologii-inwestowania/ Jakie macie podejście do psychologii inwestowania?
 12. marzuna

  inwestowanie

  Dzień dobry, jakie są wasze zainteresowania? Ja otwieram się na nowe, ponieważ niedawno poznałam kogoś, kto interesuję się inwestowaniem oraz działaniem inwestowania. Stwierdziłam, że brzmi to bardzo ciekawie i warto zacząć śledzić informacje, którymi będę mogła popisać się w towarzystwie. Również mi wydają się bardziej ciekawe. https://www.investing-in-stocks.com/ Jakie są wasze zainteresowania? Lubicie śledzić informacje oraz być na bieżąco, jeśli chodzi o zainteresowania waszych drugich połówek? Zalezy mi na tym, by z Wami podyskutować. Co myślicie?
 13. marzuna

  bankujesz

  Cześć wszystkim! Jakiś czas temu stwierdziłam, że pora zainwestować oszczędności. Czasy nie są pewne, a ja jestem niezbyt doświadczoną osobą i zaczęłam się mocno stresować. Co myślicie o śledzeniu aktualnych informacji dotyczących walut oraz inflacji? Zależy mi, by znaleźć pewny serwis informacyjny, który pokieruje mnie oraz podpowie, w jaki sposób działać w razie nagłych spadków kursów. Czy znacie ten portal https://www.bankujesz.pl/ Jakiś czas temu kolega, który zna się na temacie podesłał mi tę stronę. Macie może jeszcze jakieś do polecenia? Byłabym wdzięczna.
 14. Czy zdażyło wam się kiedyś inwestować? Może macie doświadczenie i inwestujecie regularnie? Ja dopiero zaczynam swoją drogę z inwestycjami. Co myślicie o pomocy w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych ? Czy uważacie,że warto kierować się zasadami psychologicznymi czy może prosić kogoś doświadczonego o pokierowanie? Z chęcią dowiem się jak wy uważacie, będę wdzięczna za wszystkie komentarze. Pozdrawiam.
 15. marzuna

  podróże

  Mi marzy się podróż do Stanów Zjednoczonych
×