Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl

Witoldmax

Members
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Witajcie, jestem w trakcie poszukiwań gabinetu psychoterapeutycznego dla mojej firmy. Zależy mi na znalezieniu miejsca, które oferuje kompleksową pomoc dla pracowników, którzy mogą mieć problemy psychiczne. Znalazłem Gabinet https://energiazyciowa.pl z Zabrza. Czy ktoś miał doświadczenie z terapią grupową w tej placówce? Jakie są opinie na temat ich usług?
 2. Witajcie! Zastanawiam się nad inwestycją w zabiegi endermologii, ale nie jestem pewna, czy to będzie dla mnie opłacalne. Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami? Czy efekty zabiegów są trwałe? Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Więcej informacji na ten temat znalazłam na stronie https://neonia.com.pl/zabiegi-na-cialo/endermologia/, ale chciałabym usłyszeć opinie innych osób.
 3. Hej! Zastanawiam się nad usunięciem swojego tatuażu, ale głównie zastanawiam się nad ceną i bezpieczeństwem zabiegu. Czy ktoś korzystał z usług w Krakowie i może podzielić się informacjami na temat kosztów? Znalazłem ofertę w https://neonia.com.pl/usuwanie-tatuazu/, ale chętnie poznam inne propozycje. Czy warto zainwestować w usunięcie tatuażu laserem? Dzięki za wszelkie rady!
 4. Start i tak już opóźniony... ale może to i lepiej? To może nie do końca eleganckie, tylko że pandemiczna rzeczywistość będzie brutalna. Nie wszystkie firmy przetrwają ten kryzys - czyli zrobi się miejsce dla nowych podmiotów. I trzeba zrobić, co tylko (legalnie) się da, żeby wykorzystać okazję, która rychło się nadarzy. Zarówno w kwestii meritum działalności, jak też promocji. Jakie rozwiązania mogą Waszym zdaniem przynieść sukces w niedalekiej przyszłości? Według niektórych obecność* firmy w Internecie stanie się jeszcze istotniejsza. Nie tylko w sektorze e-commerce. Generalnie pandemia tylko przyspieszała pewne zmiany w zachowaniach konsumentów, bo pewne trendy były widoczne od dawna. *w zasadzie to nie tyle sama obecność, co widoczność. Na https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/poznan/ napisali o tym więcej. Innymi słowy na jutrzejszy sukces trzeba było zacząć pracować od wczoraj!
 5. Witoldmax

  Witam

  Witam
×