Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl

Isabellaa32

Members
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Czy ktoś jest w stanie podać przykładowe liczby? Zazwyczaj używamy jednorazowych materiałów eksploatacyjnych. Tylko że to generuje takie koszty - te ciągłe zakupy! - że chcemy wypróbować alternatywę. Dostawca zapewni czyściowo, pełen serwis itd. Pytanie, jak wypadnie porównanie efektywności tych rozwiązań? Takie zestawianie samych cen to zbyt krótkowzroczne postępowaniecool. Chcecie wiedzieć, po co mi te liczbowe zestawienia? Żeby mieć porównanie z odpowiedzią, jaka przyszła po wysłaniu zapytania ofertowego na https://pl.elis.com/pl/czysciwo-przemyslowe. Tam mam też inne dokładne wyliczenia, częstotliwość serwisu itd. I nie mam punktu odniesienia, który pokazałby mi czy to wszystko się opłaca na zielony
 2. Isabellaa32

  dezynfekcja w drodze

  EDIT Jeśli chodzi o "wydajność" mydła, to wiadomo że piana jest najlepsza. Z danych na https://www.berendsen.pl/nasze-rozwiazania/urzadzenia-higieniczne/dozownik-mydla-w-pianie/ wynika to jednoznacznie. Ale przecież nie zabiorę takiego dozownika ze spieniaczem w teren!
 3. Isabellaa32

  dezynfekcja w drodze

  Czyli ile środków dezynfekcyjnych - i w jakiej formie - warto mieć przy sobie na górskim szlaku? Planuję dłuższą wycieczkę do Szklarskiej. I niestety, ale wygląda na to że o coronie nie można zapominać. I lepiej dezynfekować ręce jak najczęściej, wręcz po każdym kontakcie z czymkolwiek. Lepiej zabrać płyn, żel, piankę, a może jeszcze coś innego?
 4. Isabellaa32

  Witajcie

  Witam wszystkich, pozdrawiam :p
×