Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl

Sadhu367

Members
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Poczytałem trochę więcej na ten temat i znalazłem wiele informacji na stronie - https://www.psmsolar.pl/ Firma także zajmuje się doradztwem i montażem. Wydaje mi sie to bardzo dobre rozwiązane w kwestii energii na następne lata.
 2. W ostaniem czasie zauważyłem ze coraz więcej gospodarstw czy pensjonatów inwestuje w fotowoltaikę Fajnie to wygląda i jest o wiele będzie ekologiczne. Co wy o tym sądzicie?
 3. Sadhu367

  substancja do kwasów i zasad

  UPDATE Takiego zasodowo-kwasowego węża można znaleźć na http://wezetobi.pl/armatura-przemyslowa/weze-techniczne-przemyslowe/wedlug-budowy/waz-gumowy/ - tylko teraz nie pamiętam, który konkretnie to był model... Chyba 2 pierwsze miały taką specyfikację pozwalającą na szerokie zastosowanie.
 4. Jak to możliwe, że jeden i ten sam materiał radzi sobie zarówno z silnymi kwasami, jak i zasadami? Przecież pod względem chemicznym to skrajnie różne substancje. Ale mimo wszystko są dostępne akcesoria, które wedle specyfikacji radzą sobie w obu warunkach. Ich warstwa wewnętrzna jest wykonana z "polietylenu przewodzącego UPE" - cokolwiek to znaczy. Tylko w jaki sposób wykonuje się tego rodzaju surowce?
 5. Sadhu367

  Witajcie :)

  hej wszystkim co tam u was
×