Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl

KwiatItalii

Members
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. KwiatItalii

  Gdzie trzymacie cały sprzęt w domu?

  Wiesz co, bardziej przydałby Ci się blaszany garaż, najlepiej ocieplany czy z izolacją. Dużo oczywiście zależy od tego, jakie typy sprzętu i wyposażenia chcesz przechowywać poza domem. Faktycznie, kupujemy coraz więcej dlatego miejsca robi się mniej, zwłaszcza jeśli w międzyczasie pojawiają się maluchy Ja na przykład niedawno kupiłam dość dużego grilla do ogrodu i też nie mam miejsca w domu, żeby go gdzieś upchnąć jeśli akurat nie jest używany. Trzymanie go na dworze nie wchodzi w grę, przynajmniej na razie, bo nie mam żadnej wiaty ani dachu, który mógłby ochronić cały sprzęt. Generalnie część rzeczy trzymam na strychu, ale jak wspomniałam, mam jeszcze garaż-kontener, w którym trzymam jakieś większe AGD czy sprzęty typowo ogrodowe - żeby się po prostu nie zniszczyły. Ważne! Nawet jeśli przechowujesz swoje rzeczy w zamkniętym pomieszczeniu, które nie jest narażone na wiatr, słońce czy opady, musisz je poprzykrywać. Rzeczy takie jak odkurzacz, wiatrak itp. trzymam w oryginalnych kartonach, ale musiałam kupić specjalny pokrowiec na grill, żeby mi się nie zniszczył, mimo tego że jest od Landmanna (z wyższej półki). Niektóre rzeczy, poza tym że są w kartonie, muszę dodatkowo owijać folią, no bo wiadomo, że jeśli coś stoi przez dłuższy czas nieużywane, może ulec czynnikom pogodowym, czy nawet zostać zniszczone przez jakieś szkodniki i robactwo. Mam nadzieję, że pomogłam Pozdrawiam!
 2. KwiatItalii

  bardzo dobry adwokat

  Ja mogę polecić adwokatów z Wrocławia. Miałem problem z pracodawcą, który nie chciał mi płacić należności z racji pandemii, lecz sprawa w końcu znalazła swój finał. Ogólnie bardzo dobry kontakt i zaangażowanie. Kiedyś korzystałem z usług innego adwokata, to dobrze, że powiadomiłem go, iż mamy rozprawę, bo zapomniał. Dramat
 3. KwiatItalii

  Góry Stołowe- gdzie pojechać z dzieckiem

  Polecam wzięcie udziału w konkursie na najlepsze zdjęcie w zamku lub pałacu na Dolnym Śląsku lub w Czechach Wschodnich: https://castlesandpalaces.eu/pl/shoot-and-win Pozdrawiam!
×