Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl

biaiek

Members
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana biaiek w dniu 23 Styczeń 2019

Użytkownicy przyznają biaiek punkty reputacji!

Reputacja

1 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ciekawe rozwiązanie. Inne niż tradycyjny fotelik i wygląda na bardzo mobilne. Do tego jak widzę ma stosowne atesty na całą Europę oraz Stany i Kanadę. Fajnie.
 2. biaiek

  Uzbekistan

  To się zgadza. 17 dni to problem w większości Uzbekistan nie jest popularnym kierunkiem, co mnie dziwi trochę. Jest bardzo ciekawą alternatywa dla podróżujących po Azji. Pewnie przez tą niepopularność duże biura nie bardzo są zainteresowane. I chyba lepiej korzystać z takich małych, jak wspomniana tu Wytwórnia Wypraw. Mały jest bardziej elastyczny i może mieć w ofercie ciekawsze kierunki, jak w tym przypadku.
 3. biaiek

  Uzbekistan

  Dziękuję bardzo. Przyjrzałem się ich wycieczce i faktycznie jest interesująca. Jest sam Uzbekistan i wersja dłuższa: Uzbekistan/Kazachstan. Obie ciekawe. Nie wiem tylko czy 17 dni urlopu dostanę na tą dłuższą wersję
 4. biaiek

  Uzbekistan

  odprawieni jednak bezpieczniej się poczuję jadąc wraz z biurem. W każdym razie na początku. Tonia a z kim jedziesz? Szukając biura, pytając się tych większych to każdy tylko kiwał głową. Pewnie faktycznie z powodu małego zainteresowania.
 5. biaiek

  Uzbekistan

  Kraj mało popularny w kierunkach wycieczkowych. Ciekawe dlaczego? Historycznie to bardzo ciekawy temat. Jest sporo do zobaczenia i jeżeli chodzi o zabytki i jeżeli ktoś szuka widoków. Duże biura podróży raczej nie mają w swojej ofercie nic w tym kierunku. Samodzielnie też taka podróż nie należy do łatwych do zorganizowania. Wiecie może dlaczego tak jest?
 6. biaiek

  Wycieczki rowerowe

  Znam ludzi co cały rok na rowerze pomykają. Ja niestety nie. Ale mam nadzieję, że już od marca dam radę
 7. biaiek

  Cześć!

  Witam Wszystkich Jestem Basia
×