Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl

WillaKrokowa.pl

Members
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. WillaKrokowa.pl

  piękne miejsce

  To prawda, jeśli ktoś chce naprawdę wypocząć to powinien unikać stricte turystycznych miejscowości. Tłumy, hałas, ciężko znaleźć wolne miejsce nie tylko na plaży, ale i w hotelu, nie wspominając już o bardzo wygórowanych cenach.
 2. WillaKrokowa.pl

  Cześć!

  Witamy wszystkich - my uwielbimy Bałtyk i nadmorskie klimaty
 3. WillaKrokowa.pl

  Morze mój drugi dom

  Bałtyk i Morze Śródziemne są zupełnie różne, ale każde ma w sobie to coś, co je wyróżnia. Bałtyk jest znacznie chłodniejszy, ale nie jest lodowaty, więc jeżeli ktoś nie lubi wysokich temperatur, może świetnie bawić się nad naszym morzem.
 4. WillaKrokowa.pl

  Jedzenie Sopot

  Na pewno znajdzie się coś tańszego, jeśli poszuka się dokładniej. Jeżeli jednak wszystko by zawiodło, można w ostateczności pójść zjeść w jakimś fastfoodzie.
 5. WillaKrokowa.pl

  Noclegi

  Najlepszym noclegiem w Karwii jest nasza willa. Zapewniamy pełen luksus i satysfakcję. Zapraszamy serdecznie.
 6. WillaKrokowa.pl

  Gdzie spędzić Sylwestra i Nowy Rok?

  Zapraszamy do nas. W naszej luksusowej willi w Karwii można urządzać przyjęcia sylwestrowe, bożonarodzeniowe i nie tylko. Zapewniamy najwyższy komfort i satysfakcję.
 7. WillaKrokowa.pl

  namioty

  Świetny nocleg w namiocie może być niemal w każdym miejscu. Bardzo dobrym miejscem do tego typu nocowania może być plaża lub rozbicie namiotu nad jeziorem.
 8. WillaKrokowa.pl

  Książki podróżnicze

  Książki podróżnicze są świetne. Poszerzają horyzonty i pozwalają odkryć nowe, ciekawe i mało znane rzeczy o poszczególnych miejscach itp. To bardzo dobry rodzaj literatury.
 9. WillaKrokowa.pl

  spacerówka dla małego podróżnika

  Warto wybrać niezbyt długą trasę, aby dziecko zbytnio się nie zmęczyło i nie zraziło do tego typu wypraw. Warto przejrzeć jeszcze raz możliwe opcje do takiego spacerowania.
 10. WillaKrokowa.pl

  Najpiękniejsze miasta Australii.

  Melbourne i Sydney to bardzo ładne, australijskie miasta. Sydney wypada choćby odwiedzić dla słynnej opery się tam znajdującej. Poza tym jest cała masa wielu innych atrakcji.
 11. WillaKrokowa.pl

  Nie morze, nie góry

  Góry Świętokrzyskie są bardzo ciekawym miejscem. Mają klimat i piękne krajobrazy. Warto je odwiedzić.
×