Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl

Daria Nowicka

Members
 • Zawartość

  43
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Daria Nowicka w dniu 5 Marzec

Użytkownicy przyznają Daria Nowicka punkty reputacji!

Reputacja

4 Neutral

O Daria Nowicka

 • Urodziny 1990.02.07

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Daria Nowicka

  Tunezja - odeszła w zapomnienie?

  @damian, byłam, widziałam i Tunezja bardzo mi sie podobała (2010 rok) ale teraz jestem mamą i nie zaryzykowałabym zycia czy zdrowia swojego ani rodziny.
 2. Daria Nowicka

  kultura żeglowania na Mazurach

  Żeglarstwo w ogóle się zmieniło. Na przykład jeszcze 10 lat temu na jeziorach królowały jachty, których długość dochodziła do 7 metrów. Wzorem była "Sasanka 660". Dłuższe łodzie wypożyczane były na patent sternika jachtowego, który jest drugim stopniem wtajemniczenia po żeglarzu. Dziś liczy się to, aby łodź była jak największa. Na Mazurach pływają nawet 11-metrowe ciężkie jachty a długość jednostek nie idzie w parze z umiejętnościami osób pływających. To większy poblem niż zasada typu "na łodzi się nie gwiżdże" i podobne.
 3. Daria Nowicka

  Tunezja - odeszła w zapomnienie?

  Polskie MSZ odradza swoim obywatelom spędzania urlopu w tym kraju - ja się stosuję i wybieram inne destynacje.
 4. Daria Nowicka

  nachalność w Egipcie

  HA! Artykuł na ten temat: http://www.tur-info.pl/a/56463,,egipt-kara-nagabywanie-turysci.html Uwaga cytat: Jak podaje "Egypt Independent", kary mogą zostać nałożone nachalnie zaczepia turystów z zamiarem żebrania, promowania, oferowania lub sprzedawania towarów lub usług. Ciekawe, co handlarze sobie z tego zakazu zrobią
 5. W POlsce - samochodem, za granicę - samolotem a na miejscu wynajętym autem lub komunikacją miejską w przypadku city break.
 6. Daria Nowicka

  allinclusive plusy i minusy

  Fajnie, że temat się rozwija! Założyłam go więc i na mnie czas. PLUSY:Nie musimy martwić się o posiłki, napoje, przekąski i alkohole na wyjeździe, a często też leżaki na plaży i ręczniki. Wszystko jest z góry opłacone, a my wystarczy, ze nosimy opaskę na ręku i możemy dowolnie z tego korzystać. Nie musimy martwić się o atrakcje dla dzieci - zwykle są animatorzy i wszystko w cenie. MINUSY: Ograniczamy się do jedzenia w hotelu więc ograniczamy doznania, poznawanie nowej kultury.
 7. Daria Nowicka

  Wywiad z Elisabeth Revol

  A mnie w całej tej sprawie męczy najbardziej to, że każdy zabiera głos. POlecam lekturę wspomnień himalaistów, książkę o Kukuczce, książkę o Wandzie Rutkiewicz dla poszerzenia wiedzy i horyzontów. Kto chce się wspinać, choćby za cenę życia - niech się wspina, droga wolna!
 8. Wakacje typu all inclusive stają się coraz bardziej popularne wśród turystów, dla niektórych to must have, dla innych okropieństwo. Różne opinie przeplatają się na tym forum. Jak wszystko taka forma wakacji oprócz wielu zalet, posiada również pewne wady. Jakie zalety? Jakie wady> Kto kocha? Kto nienawidzi? Nie walczymy na argumenty - wypisujemy punkty i opinie. Otwieram temat
 9. Daria Nowicka

  gdzie na plażę naturystów nad Bałtyk

  @Tinka, Dąbki i Dębki to dwa różne miejsca!
 10. Daria Nowicka

  Miejsca w Bieszczadach które warto zwiedzić

  @Mateo_ tylko trzeba uprzedzic dzieciaki, że chatka puchatka nie jest domem puchatka znanego z bajek Disneya i czytanek A.A. Milnego. Moje dzieciak były załamane! SERIO!
 11. Daria Nowicka

  Oslo moja miłość ;)

  @Franek polecam ci zupełnie szczerze wybrać się na Wolin podczas Festiwalu Słowian i Wikingów w sierpniu - nie trzeba jechać aż do Norwegii, to swietna impreza!
 12. Daria Nowicka

  AirBnb opinie

  @a_nowy świetny temat! Był tu potrzebny! Tu dziewczyna (nie ja!) świetnie opisuje, jak mądrze wybierać mieszkania w AirBnb: https://duze-podroze.pl/bezpieczne-airbnb-jak-wybierac-mieszkania/ Dla mnie osobiście plusy zdecydowanie przeważają nad minusami, korzystam z airbnb dość często i zwykle właśnie stąd zaczynam szukanie miesca noclegu w podróży.
 13. Daria Nowicka

  Kanary moja miłość

  @a_nowy, co kto lubi - ja lubię się "usmażyć" na słońcu raz w roku więc wybieram czerwiec końcówkę - turystów jeszcze nie tak dużo jak w lipcu a już cieplutko.
 14. Daria Nowicka

  gdzie na plażę naturystów nad Bałtyk

  Ja też z całej listy wybieram Dębki
 15. Daria Nowicka

  jak szukać tanich noclegów

  Ale tu się dzieje! SUUUPER!
×