Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl

zypolek

Members
 • Zawartość

  72
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. zypolek

  Kardiolog z Kielc

  Czy ktoś z Was korzystał - https://www.kardiologkielce.com/ ? Czego można się tutaj spodziewać, jakie macie doświadczenia? Ewentualnie czy jesteście w stanie polecić jeszcze kogoś innego, kto robi różnicę?
 2. zypolek

  Seszele - czy warto?

  Mam właśnie taką opcję wyjazdu, zerknijcie - https://nomade.pl/articles/pogoda-na-seszelach-kiedy-zaplanowac-ekskluzywne-wakacje Czy Waszym zdaniem warto się tam wybrać? Czego można się spodziewać? Jakieś pewniaki? Bo rozumiem, że nie ma żadnego ryzyka związanego z pogodą? Zgadza się?
 3. Tak się wczytałem w tekst - https://niania.pro/zlobek/blog/kto-zajmuje-sie-twoim-dzieckiem/ I się zastanawiam... czy są hotele, które zapewniają opiekę niani? Jeśli tak, to gdzie? Chodzi o kilka godzin dziennie.
 4. zypolek

  Zdrowie

  Jeśli pojawia się jakiś problem w konkretnej części ciała, polecam dzwonić - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Powiedzą, czy tutaj USG cokolwiek da, a jeśli tak, to umożliwiają szybkie zorganizowanie badania. Tam to się odbywa mega profesjonalnie. Nie ma zwlekania, a jest szyba pomoc, opcja konsultacji, masz zalecenia. Dbają też, żeby każdy się właściwie przygotował do tego badania i dokładnie tak to powinno wyglądać.
 5. zypolek

  badania

  Zobacz to - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ U mnie jeśli pojawia się jakaś dolegliwość i mogą coś ustalić za pomocą USG, to idę na badanie. Nie muszę mieć skierowania - po prostu zapisuję się na termin i czekam. Oni dzwonią z przypomnieniem, mówią, jak się przygotować. A później badanie, konsultacja i zalecenia. Każdemu doradzam to samo. Najgorsze jest zwlekanie i liczenie, że samo przejdzie. Niestety, ale mało kiedy to tak działa.
 6. zypolek

  Suszone ryby

  Jakie macie doświadczenia z takimi produktami - https://best-market.pl/ryby-i-owoce-morza/suszone-ryby/ ? Prawdą jest, że te ukraińskie smakują zupełnie lepiej, inna formuła, przygotowanie, są po prostu smaczniejsze? Czy ktoś z Was może się podzielić doświadczeniami?
 7. Czy ktoś z Was to przerabiał - https://hop-sport.pl/drazki/ ? Warto? Bo wydaje mi się, że to jest forma aktywności, która robi dużą różnicę. Czyż nie? Podzielcie się proszę wrażeniami.
 8. Muszę się przekwalifikować. Co sądzicie o wejściu w tę branżę - https://pracownikbudowlany.pl/PL ? Czy warto? Pracy jest dużo, ale ile czasu zajmuje dojście do godnych wynagrodzeń? To są miesiące czy jednak wiele lat? Bo zakładam, że wystartować można nawet bez doświadczenia?
 9. zypolek

  Prezenty dla pracowników od firmy

  Może nim być np. https://energylandia.pl/atrakcje/strefa-ekstremalna/ To zdecydowanie dobry krok. Działa, robi różnicę. W zasadzie ten park jest atrakcją dla każdego i wszyscy powinni się w nim czuć dobrze. Jak to widzicie?
 10. zypolek

  Telewizor a HDR

  Wybieraliście w ostatnim czasie telewizor? Jak widzicie HDR w telewizorze? Rozumiem, że jest bardzo istotne, ma wpływ na jakość obrazu, ale co z tymi standardami? Tam w tym artykule na Komputronik są wymienione różne. Czy faktycznie pomiędzy nimi widoczna jest duża różnica? Ewentualnie - jakie macie w swoich sprzętach? Możecie pochwalić się efektem?
 11. zypolek

  Jedzenie Sopot

  Zamiast cudów polecam testowanie nowych smaków. Zobaczcie - https://best-market.pl/slodycze/slodycze-roshen/ Kwestia taka, jakie wam odpowiadają, ale ogólnie nie warto ograniczać się do naszej kuchni. Śmiało poznawajcie inne smaki. W tym nie ma nic złego. Serio!
 12. zypolek

  Wycieczki rowerowe

  A używacie takich rzeczy - https://attiq.net/10-na-rower ? One faktycznie poprawiają komfort w czasie aktywności, cokolwiek zmieniają? Jak to wygląda z Waszego doświadczenia?
 13. zypolek

  Niezbędne wyposazenie w podróży

  Dużo takich rzeczy macie też tutaj - https://www.amart.pl/ Można trafić naprawdę fajne okazje, ale kwesta taka, na czym wam zależy. Ogólnie ja zawsze szukam online, bo łatwiej ustrzelić jakieś hity. Nie traci się czasu na byle co i to jest słuszny kierunek.
 14. zypolek

  buty do śmigania ;)

  No to jeszcze przy okazji... ten klimat - https://attiq.net/50-bluzy czy inny? Jak do tego podejść, aby było dobrze? Czy w ogóle korzystanie z takiej odzieży przynosi jakiekolwiek profity? A jeśli tak, to jakie one są? Sugestie, podpowiedzi? Jak do tego podejść?
 15. zypolek

  Pomysł na prezent

  A jak widzicie takie pomysły na prezent - https://pekalla.com/kieliszki-do-wodki-krysztalowe/ ? Nie sądzicie, że coś takiego po prostu powinno się znacznie lepiej sprawdzić? Mam na myśli rzeczy, na które po prostu na co dzień każdemu żal kasy. Wydaje mi się, że to powinno być trafione. Mylę się?
×