Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. suraja

  co pakujecie do apteczki podróżnej?

  ja wszystko co trzeba
 3. Witam Próbuję znaleźć dobrą firmę zajmującą się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych. Zależy mi przede wszystkim na profesjonalizmie oraz wieloletnim doświadczeniu firmy. Możecie coś polecić? Z góry dzięki.
 4. Ostatni tydzień
 5. Kapoor

  strona internetowa

  Ostatnio natrafiłem na https://afterweb.pl/projektowanie-i-tworzenie-stron-www/ według mnie to będzie najlepszy wybór
 6. zypolek

  Jaka farba do włosów?

  Zamierzam wybrać się na wiosnę na kilka tygodni na nurkowanie. Muszę farbować włosy, bo bez tego wyglądają dramatycznie. Jaką farbę wybrać, żeby po kilku tygodniach kontaktu z wodą morską utrzymać je w dobrym stanie? Tzn. żeby ten kolor nadal wyglądał naturalnie? To w ogóle jest do zrobienia? Patrzyłam tutaj i farby Matrix wyglądają z opisu na pierwszą ligę. Czy aby na pewno? Cena jest rozsądna. Ewentualnie - jakie marki polecacie?
 7. Subhash

  montaż lunety na aparacie

  EDIT Tę lunetę, o której piszę wyżej, udało mi się znaleźć na https://lowca.pl/lunety-celownicz/delta-optical - chodzi o model Delta Celestron Ultima 65. Może ktoś ma taką - albo podobną - i wie, jak się toto przytwierdza do aparatów fotograficznych?!?
 8. etash

  Witam!

  siemka witam
 9. Sumant

  Witam!

  Witam wszystkich użytkowników na tym forum! ;))
 10. Wcześniejsza
 11. Kapoor

  strona internetowa

  Witam. Szukam kogoś kto zaprojektuje stronę internetową dla mojej firmy. Polecicie kogoś?
 12. W ramach projektu Baltic Heritage Routes promujemy zrównoważoną turystykę w regionie Południowego Bałtyku. W czasach pandemii wszyscy tęsknimy za podróżami... Dlatego chcemy zaprosić Was na wirtualną wyprawę, która pozwoli Wam odkrywać piękno regionu Południowego Bałtyku bez wychodzenia z domu. Dziś zaczynamy od Kivik - małej nadmorskiej miejscowości na południu Szwecji. Kivik słynie z produkcji cydru i soków jabłkowych, ale nas przyciągnęło tu piękno nadmorskiego krajobrazu i ciągnących się po horyzont sadów. Zobaczcie sami! https://youtu.be/N7gKfnzaw1o Wkrótce wracamy z kolejnymi relacjami z wypraw eksploracyjnych Trasami Przyrodniczymi i Kulturowymi stworzonymi w ramach projektu. Projekt jest współfinansowany w ramach programu Interreg V-A Polska - Dania - Niemcy - Litwa - Szwecja (Południowy Bałtyk) 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
 13. Dzień dobry! Czy ktoś wie, w jaki sposób lunetę obserwacyjną można doczepić do aparatu fotograficznego? Jeden z modeli ma taką możliwość, przynajmniej w przypadku lustrzanek - zakładam, że luneta robi wtedy za obiektyw - w końcu zoom od 18x do 55x to rezultat niczego sobie! Tylko tak patrząc po budowie lunety, której okular przywodzi na myśl mikroskop, nie bardzo widzę możliwość sensownego montażu na aparacie...
 14. kunsh

  Lista dłużników - sprawdzacie?

  zawsze sprawdzam
 15. kamea

  Sprawy rozwodowe

  Jeśli szukacie prawnika od rozwodów to na pewno sprawdzi się Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie , gdzie otrzymacie profesjonalną pomoc prawną z zakresu prawa karnego, cywilnego, spadkowego, pracy i nie tylko.
 16. Mam zamiar rozszerzyć nieco działalność i mam obawy przed nawiązaniem współpracy z nowymi firmami. Czy istnieje jakaś możliwość ich zweryfikowania?
 17. mikka176

  Solisci.pl

  Odradzam, naciągacze.Firma, organizator imprez turystycnych: https://solisci.pl/kontakt/ żądała za lot - w tym wypadku na Islandię nieuzasadnionej kwoty pieniędzy. Po zapłaceniu żądanej kwoty nie przedstawiła rzeczywistej ceny biletu, nie rozliczyła się z wpłaconej za lot kwoty. Ponadto w swoim Regulaminie Imprez Turystycznych ma niejasne określenia odnośnie "rozliczenia" za koszt przelotu oraz w tym regulaminie ma zapisy, których sama nie stosuje, tj. odnośnie składania i rozpatrywania reklamacji jak i pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich. Firma ta nie chciała przedstawić faktycznych kosztów lotu. Nie zgodziła się na polubowne rozstrzygnięcie w Konsumenckim Polubownym Sądzie , wobec czego złożyłam do sądu pozew. Otrzymałam - wierzyciel- nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym opatrzony klauzulą wykonalności, Firma ta nie zastosowała się do wydanego nakazu zapłaty i mimo kilku przypomnień nie reagowała i nie zapłaciła wierzycielowi zasądzonych pieniędzy. Trwało to kilka miesięcy od otrzymanego Nakazu zapłaty. Stosują oznaczenie Rzetelna Firma, co dodatkowo wprowadza konsumentów w błąd. Dopiero po moim zwróceniu się do Rzetelnej Firmy o naruszeniu tego znaku Soliści zareagowali i oddali zasądzone pieniądze. Żądajcie faktycznego rozliczenia od nierzetelnej firmy i dochodźcie swoich praw, bo tylko w ten sposób można wyeliminować nieuczciwych.
 18. Hemraj

  Sprawy rozwodowe

  Trochę poszukałem i trafiłem na tego: https://www.rozwodznia.pl/dokumenty-do-kupienia/pozew-rozwodowy-bez-orzekania-o-winie/ Znacie jeszcze jakichś?
 19. blackgrzywa

  co pakujecie do apteczki podróżnej?

  plastry, środki przeciwbólowe, coś na gardło, coś na problemy żołądkowe, woda utleniona, krople do oczu, jakiś probiotyk, w przypadku wyjazdu z dzieckiem to jeszcze wszystkie dziecięce odpowiedniki leków dla dorosłych - no sporo tego
 20. blackgrzywa

  Oferty biura podróż

  Polecam obozy językowe i tematyczne w Polsce organizowane przez biuro ATAS. Bardzo fajna kadra, super atmosfera i wartościowy program. Jest już oferta na lato 2021: https://www.atas.pl/pl/obozy-kolonie-Polska
 21. blackgrzywa

  BUT

  Jedno z najbardziej znanych biur jeśli chodzi o obozy młodzieżowe w Bułgarii. Jeśli ktoś myśli o wysłaniu dziecka na taki kierunek to ma do wyboru głównie BUT i Funclub. Od lat się w tym specjalizują.
 22. Hemraj

  Sprawy rozwodowe

  Dzień dobry. Poszukuję dobrego prawnika i adwokata rozwodowego. Chodzi mi o kogoś kto przygotuje i poprowadzi sprawę o rozwód. Zależy mi przede wszystkim na profesjonalizmie i wieloletnim doświadczeniu. Dajcie znać, jeśli jesteście w stanie coś polecić.
 23. gorskimszlakiem

  Co warto zobaczyć w Górach Sowich?

  Tutaj znajdziesz opisy szlaków na Wielką Sowę: https://gorskim-szlakiem.pl/wielka-sowa/ Możesz też przejrzeć inne propozycje wycieczek: https://gorskim-szlakiem.pl
 24. Hemraj

  Mazury

  Też szukam !
 25. kamea

  Wycieczka szkolna na Podlasie

  Myślę że to bardzo dobry pomysł, na Podlasiu a przede wszystkim na Mazurach jest sporo fajnych miejsc gdzie można wybrac się z dziećmi na wycieczkę, może polecić między innymi Mazurolandię http://mazurolandia.pl/ i Wilczy Szaniec.
 26. Przybysz

  Parki rozrywki- wschodnia Polska.

  Ja mocno polecam [url="https://juraparkkrasiejow.pl/atrakcje/oceanarium/"]Oceanarium[/url]
 27. blackgrzywa

  fokarium

  Warto tam przyjść, ale to atrakcja na chwilę. Na dłuższe zwiedzanie to polecam przede wszystkim Muzeum Obrony Wybrzeża na Helu i Muzeum Helskiej Kolei Wąskotorowej.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×