Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Leonratkocur

  Parawiany zamiast ścianek

  Jako element dzielący otwartą przestrzeń - gdzie korzysta się z takich rozwiązań? No bo na przykład we wszelkiego rodzaju biurach zdecydowanie częściej używa się ścianek. Takich, co to nie da się łatwo rozsunąć czy winny sposób otworzyć. A mimo tego z parawanów wciąż się korzysta, inaczej nikt by ich nie robił i nie sprzedawał! Kto może być ich odbiorcą?? Niby mam kilka przykładów, ale one raczej nie wyczerpują tematu. Zresztą, wszystkie bazują na zdjęciach ze strony https://www.zabudowa.info.pl/parawany/parawany-wolnostojace/ - parawany stosuje się w gabinetech lekarskich, uzdrowiskach, do zorganizowania jakiegoś głosowania, czasami jako element scenografii scenicznej. I gdzie jeszcze te składane obiekty mogłyby zastąpić sztywne ścianki?
 3. Wczoraj
 4. Hej! Co możecie mi napisać/powiedzieć na temat porad prawnych, jakie niektóre prawnicy świadczą jakoby nieodpłatnie?!? Jestem w takiej sytuacji, że przydałaby mi się konsultacja z kancelarią w sprawie związanej z upadłością konsumencką - ale też nie chcę tracić czasu na coś, co nie przyniesie mi żadnej wiedzy czy pożytku. Także pytać o tę darmową poradę z www.oglosupadlosckonsumencka.pl/ czy lepiej od razu zapłacić za zajęcie się moim problemem?!?
 5. Capuccinko

  Cześć

  siemkaaaa
 6. Hej. Mam pewien problem. Staram się znaleźć dobrą firmę zajmującą się drukowaniem samoprzylepnych etykiet. Zależy mi przede wszystkim na firmie z wieloletnim doświadczeniem. Póki co natrafiłam na tą: https://etykieta.info.pl/etykiety-na-rolce/ Możecie jeszcze coś polecić?
 7. Gaspacho

  Cześć

  siemka
 8. Ostatni tydzień
 9. Dzień dobry. Poszukuję dobrej firmy zajmującej się projektowaniem oraz produkowaniem ścianek wystawienniczych oraz prezentacyjnych. Zależy mi przede wszystkim na wieloletnim doświadczeniu firmy i wysokiej jakości produktów. Jak na razie znalazłem tą: https://omegasystem.pl/pylony-totemy-reklamowe/ Dajcie znać, jeśli jesteście w stanie coś jeszcze polecić.
 10. asdorzatratz

  Rolety czy żaluzje

  Zastanawiam się, czy zainstalować w oknach żaluzje drewniane czy rolety (nie wiem jak się nazywają chodzi o takie zwykłe, nie rzymskie). Mam sklep gdzie kilka mi wpadło w oko - https://lotari.pl/ Podobają mi się ciemne (wenge) żaluzje drewniane, ale ramy okienne są plastikowe, białe i nie wiem czy to będzie ładnie ze sobą wyglądało – zdecydowanie lepszy efekt byłby przy oknach drewnianych w ciemnych ramach. Z kolei gdybym wzięła rolety to nie wiem czy wziąć jasne czy ciemne (mieszkanie jasne, czekoladowe meble). Dylemat – może któraś z was mi doradzi?
 11. BiałaMorwa

  Cześć

  siemka witam
 12. MorwaBiała

  Cześć

  hejoszek
 13. Golba

  Cześć

  siemak witam
 14. Pompon

  pasta do zębów

  Witam. Gdzie według was najlepiej jest zamówić pastę do zębów? Właśnie szukam dobrej oferty i niedawno znalazłam https://hellodent.pl/ Moim zdaniem wybór jest bardzo dobry, a wy jak sądzicie?
 15. Holda

  Cześć

  siemka witam
 16. Cholda

  Cześć

  siemka witam
 17. GaudyGrazyna

  Cześć

  siemka witam
 18. GrazynaGaudy

  Cześć

  siemka witam
 19. ChwalaMalina

  Cześć

  siemka witam
 20. MalinkaChwala

  Cześć

  siemka
 21. EdytaCyba

  Cześć

  siemka witam
 22. zypolek

  Dieta u dziecka podczas choroby

  A czy takie produkty powinno się również wprowadzać dzieciom - https://meskieprzyjemnosci.pl/sport/jevr/moda-na-bialko-dlaczego-jest-takie-wazne.html ? Jeśli tak, to w jakich przypadkach? Wiadomo, że białko jest cenne, ale czy aby na pewno to jest dobre rozwiązanie dla malucha? Jak to wygląda z Waszego doświadczenia?
 23. Wcześniejsza
 24. Muzoshaj

  wynajem kontenerów

  Witam. Za jakiś czas planujemy rozpocząć generalny remont u nas w domu, dlatego rozglądamy się za firmą, która oferuje wynajem kontenerów. Wiele osób polecało mi https://www.kontenerywilk.pl/ i z tego co widziałam to opinie mają dobre, a wy jak sądzicie?
 25. KasiaSado

  Cześć

  siemka woitam
 26. RamonaKam

  Cześć

  siemka witam
 27. DariaPtaszke

  Cześć

  siemka witam
 28. DariaDziurgot

  Cześć

  siemka witam
 29. Dzień dobry. Czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego endokrynologa dziecięcego? Właśnie ostatnio widziałam, że bardzo dobre opinie posiada https://www.kardiolab.com/endokrynolog-dzieciecy-elblag/ Czy byliście już tutaj ze swoimi dziećmi?
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×