Skocz do zawartości
Forum Turystyczne  logo forumturystyczne24.pl

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wcześniejsza
 2. sandra

  Niemieckie parki rozrywki

  Byłam w Heide-Parku i wybawiłam się jak nigdy! Zdecydowanie polecam!
 3. sandra

  Zakopane- baza noclegowa.

  Bardzo fajny jest pensjonat Kraina Smaku - nie dość że piękne pokoje to wygodne łózka i piękne widoki z okna
 4. sandra

  odszkodowanie za opóźniony/odwołany lot

  Chyba szkoda nerwów i czasu na użeranie się z nimi...
 5. Szykuje mi się urlop w październiku i tak samo jak ten wakacyjny chcę go super wykorzystać - polećcie jakieś miejsca w Europie, które własnie w tym okresie będą najlepszym wyborem zarówno jeżeli chodzi o pogodę, jak i o zwiedzanie
 6. Hej, hej! Szukam czegoś na ostatnią chwilę, ale zupełnie nie mam preferencji co do kierunku - taki o spontan! Może rzuciły wam się jakieś ciekawe oferty w oczy w biurach podróży ostatnio?
 7. hannazx

  wakacje marzeń

  Ja w tym roku jedno marzenie spełnię i choć nie są to najdalsze zakątki świata to nigdy nie było mi po drodze - jadę na dwa tygodnie do Lizbony <3
 8. hannazx

  spanie na lotnisku? JAK?

  O w życiu! Na szczęście jestem tą osobą, która jak tylko samolot wystartuje to usypia więc pewnie gdybym musiała już czekać ileś godzin na następny lot byłabym pełna energii, ale nie wyobrażam sobie spać na lotnisku.
 9. hannazx

  spacerówka dla małego podróżnika

  Moja starsza siostra ma świetny wózek X-landera (X-Fly) - po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca, a rozkłada się do w kilka sekund, do tego leciutki i wszędzie można zabrać
 10. hannazx

  Portugalia

  Ja tam jestem wierna Booking.com zawsze coś ładnego i taniego się znajdzie
 11. hannazx

  ciekawe miejsca w Świnoujściu

  Tak! Plaża jest przepiękna, a poza tym latarnia, promenada - całe miasto warte odwiedzenia.
 12. hannazx

  zaginiony bagaż

  Przede wszystkim zachować spokój! Taką sytuację miałam dwa razy w życiu i choć wiadomo za pierwszym była panika, tak za drugim już byłam pewna, że bagaż się odnajdzie - tak też się stało
 13. hannazx

  kite na helu

  Na Helu nie próbowałam, a sam sport uwielbiam - uczyłam się będąc w Chałupach i polecam każdemu.
 14. hannazx

  plaża naturystów

  Plaża szeroka, piękna i choć stara tradycją to jednak mało ludzi się decyduje, by tam wypoczywać.
 15. hannazx

  fokarium

  Oczywiście, że warto! Zawsze jak jestem nad morzem to jest punkt obowiązkowy i to właśnie dlatego by pomóc
 16. hannazx

  Niemieckie parki rozrywki

  Heide-Park jest super, to chyba największy park rozrywki w Niemczech (na pewno północnych) i znajdzie się tam rozrywka zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
 17. kozak_luzak

  zaginiony bagaż

  Spoko, kiedyś się znajdzie Tak mi powiedziała obsługa lotniska. Sprawdziłem statystyki - zaledwie 2 procent bagaży przewożonych przez linie lotnicze rzeczywiście się nie odnajduje. Większość z nich lokalizowana jest bardzo szybko i przylatuje kolejnym lotem, trafiając do właściciela po kilku lub kilkunastu godzinach.
 18. kozak_luzak

  odszkodowanie za opóźniony/odwołany lot

  Niestety, linie lotnicze zwykle odmawiają wypłaty odszkodowań licząc na to, że pasażer odpuści. Brak wiedzy, doświadczenia i czasu stanowią główne powody rezygnacji pasażerów z dochodzenia swoich praw o odszkodowanie.
 19. Daria Nowicka

  ciekawe miejsca w Świnoujściu

  Plaża piękna a do tego w mieście, cztyli uroki natury i uroki miasteczka - fajne połączenie.
 20. Daria Nowicka

  fokarium

  Bardzo warto! Fajne w tym fokarium jest to, że to nie jak wskazywać może nazwa delfinarium czy oceanarium - gdzie ogląda się zwierzęta i to jest główny cel. Celem głównym jest tu pomoc fokom! Zwiedzając to miejsce pomagamy fokom.
 21. Daria Nowicka

  odszkodowanie za opóźniony/odwołany lot

  Wizz Air zdarza się ignorować pasażera i zupełnie nie reagować na wnioski i pisma odszkodowawcze. Unikanie odpowiedzialności to taktyka powszechnie stosowana wśród niektórych przewoźników, szczególnie właśnie tych "tanich".
 22. kozak_luzak

  odszkodowanie za opóźniony/odwołany lot

  Najczęstszym powodem odmowy wypłaty odszkodowania przez Wizz Air są nadzwyczajne okoliczności. Nie zawsze jest to prawdziwa przyczyna opóźnienia czy odwołania lotu - warto dociekać. Jedynie w sytuacji, gdy zdarzenie nie wynika z winy przewoźnika, ale spowodowane jest siłą wyższą, zostaje on zwolniony z obowiązku wypłaty odszkodowania. Ustalenie faktycznej przyczyny problemu nie jest proste, ale za pomocą odpowiednich danych i narzędzi jesteśmy w stanie to dokładnie zrobić. Warto też skorzystać z pośrednictwa firm, które zajmują się odszkodowaniami - ja dopiero tak odzyskałem pieniądze, wcześniej mnie ignorowali.
 23. ola1980.02.04

  fokarium

  Hej, wybieramy się lada dzień do fokarium na Hel. Warto?
 24. ola1980.02.04

  odszkodowanie za opóźniony/odwołany lot

  Kilka wskazówek: 1. Zachowaj wszystkie dokumenty podróży Dokumenty lotnicze: karta pokładowa, potwierdzenie rezerwacji, bilet elektroniczny (e-ticket), zawiadomienie o opóźnieniu, itd. Wydatki: taksówka, nocleg, posiłki, napoje, itd. 2. Zapisz dane lotu Numer lotu Harmonogram lotu (zaplanowany czas odlotu i przylotu) Długość opóźnienia (faktyczny czas odlotu I przylotu) 3. Postaraj się dowiedzieć, jaka jest przyczyna problemu Zapytaj personel Wizz Air Sprawdź warunki pogodowe Sprawdź, czy inne loty również są opóźnione/odwołane 4. Sprawdź lot oraz kwotę odszkodowanie za pomocą kalkulatora na naszej stronie Wprowadź numer lotu i datę, aby poznać wysokość należnej rekompensaty 5. Zgłoś roszczenie o odszkodowanie Możesz ubiegać się o odszkodowanie od Wizz Air samodzielnie albo korzystając z film, które się tym zajmują.
 25. ola1980.02.04

  zaginiony bagaż

  Tu jest świetna strona z poradami prawnymi: http://www.infor.pl/prawo/prawa-konsumenta/konsument-w-ue/685528,Zagubiony-bagaz-prawa-pasazerow-linii-lotniczych.html
 26. ola1980.02.04

  ciekawe miejsca w Świnoujściu

  Fort Gerharga, latarnia, promenada, park zdrowojy i plaża
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×